Tutaj jesteś:  Wentylacja i klimatyzacja / Klimatyzacja / Urządzenia Multi Split

klimatyzacja - Urządzenia Multi Split

Najczęściej spotykane w pomieszczeniach mieszkalnych (również w blokach) w biurach, gdyż w tych obiektach najlepiej odpowiadają użytkownikom pomieszczeń. Cechą wyróżniającą tą grupę urządzeń jest możliwość niezależnego klimatyzowania kilku pomieszczeń za pomocą jednego agregatu zewnętrznego. Dzięki systemowi Multi Split, zmniejszeniu liczby jednostek zewnętrznych, system zapewnia bardziej ekonomiczne działanie oraz nie pogarsza estetyki budynku. Znajduje zastosowanie w pomieszczeniach, w których jest zapotrzebowanie na kilka urządzeń lecz ograniczona ilość powierzchni na elewacji budynku.

Urządzenia Mistubishi:

City Multi: Typoszereg tych urządzeń przeznaczony jest do chłodzenia lub ogrzewania dużych obiektów takich jak biurowce, hotele, budynki mieszkalne. Układy tej grupy urządzeń to układy multi o swobodnie konfigurowanym zestawie jednostek wewnątrz pomieszczeń i rozbudowanych układach sterowania. Wśród jednostek wewnętrznych znajdziemy m.in. najcichsze dostępne urządzenia kasetonowe oraz urządzenia kanałowe dedykowane do hoteli. Układy sterowania pozwalają standardowo na dostęp przez Internet, czy też sterowanie z jednego miejsca systemem 2000 jednostek. Układ sterowania zaproponowany przez Mitsubishi Electric jest również kompatybilny z systemem hotelowym Micros Fidelio.

Urządzenia Chigo:

Klimatyzatory wielokrotne CHIGO: Możliwość podłączenia dwóch, trzech i czterech jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej. Jednostki wewnętrzne dostępne w wersji naściennej MIRROR o mocach 2,5 kW i 3,5 kW.
Klimatyzatory wielokrotne AB KLIMA: Możliwość podłączenia dwóch, trzech, czterech i pięciu jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej. Jednostki wewnętrzne dostępne w wersjach: naścienna, kasetonowa, konsola, podsufitowa, kanałowa.