Wentylacja, wentylatory, centrale wentylacyjne, akcesoria, wentylacja strumieniowa, oddymianie budynków. Klimatyzacja - urządzenia split, multi split , VRV, pompy ciepła. »

zobacz więcej...

Instalacje elektryczne, UPS, instalacje teletechniczne, automatyka i sterowanie, serwis, pomiary, konserwacja instalacji »

zobacz więcej...

Przeglądy i konserwacje urządzeń prezciwpożarowych. Oddymianie budynków, komputerowe symulacje CFD, oznakowania znakami bezpieczeństwa i ewakuacji, ekspertyzy itp. »

zobacz więcej...

HJS General - wentylacja, klimatyzacja, instalacje elektryczne, teletechniczne oraz przeciwpożarowe

Wentylacja i klimatyzacja, systemy oddymiania, instalacje elektryczne i teletechniczne oraz ochrona przeciwpożarowa – kosztorys, projekt, montaż i serwis to nasza specjalność.

Od wielu lat firma HJS General Sp. z o.o. Sp. K. oferuje klientom całego kraju rozwiązania techniczne w budownictwie. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół inżynierów budownictwa, inżynierii sanitarnej i elektrycznej zaproponuje i zaprojektuje rozwiązania spełniające wymogi nawet najbardziej wymagających klientów: od systemów wentylacyjnych (projektowanie i montaż), przez klimatyzację po instalacje elektryczne i teletechniczne, oddymianie budynków czy klatek schodowych oraz pełną ochronę przeciwpożarową. Nasza praca nie kończy się na projektach – realizujemy je, zajmujemy się systemem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym oraz świadczymy usługi w zakresie konserwacji instalacji i systemów. Oferujemy również opracowanie kosztorysów instalacje elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Korzystając z najnowszych osiągnięć technologicznych, trzymamy się zasady, że to najprostsze rozwiązania są najlepsze.

Znaczne grono klientów polecających nasze usługi oraz certyfikat Rzetelnej Firmy są dla nas nie tylko nagrodą za naszą pracę, ale i zobowiązaniem, które staramy się spełniać każdego dnia podczas współpracy z klientem.

Nasze usługi prezentujemy w działach Wentylacja i klimatyzacja, Instalacje elektryczne i teletechniczne oraz Ochrona przeciwpożarowa.